Stroińsy nasza historia

  Firma Remontowo-Wykończeniowa  STROIŃSCY
 
Usługi wykończeniowe i  remontowe świadczymy na terenie województwa wielkopolskiego i lubuskiego w szczególności Wolsztyn i jego okolice już od 2012roku. Na początku działalności wykonywaliśmy usługi jako podwykonawcy dużych firm budowlanych, deweloperów. W tym czasie wykonaliśmy kilkanaście zleceń na takie prace jak adaptacje poddaszy, remonty hal przemysłowych oraz wykończenia domów jednorodzinnych pod klucz.

Dzięki solidności i wysokiej jakości naszych prac zyskaliśmy duże grono zadowolonych klientów ,którzy przy nowych inwestycjach wracają do korzystania z naszych usług. Większa ilość zleceń wykonywanych przez naszą Firmę remontowo-wykończeniową jest z polecenia co świadczy o solidności oraz profesjonalizmowi z jakim wykonujemy powierzone nam prace. Mamy dużo zleceń ale cały czas jesteśmy otwarci na współprace z nowymi klientami prywatnymi i firmami czy instytucjami.

Zdobyte przez nas duże doświadczenie w wykonywaniu prac wykończeniowych i remontowych pozwala nam na wykonanie każdej inwestycji w sposób profesjonalny i z zachowaniem najwyższych standardów.
<- powrót
STROIŃSCY
Firma Remontowo-Wykończeniowa


tel. 669 738 199
tel. 508 259 577
 liczba odwiedzin: 27370      online: 1